24 Şubat 2024 Cumartesi  |  07:59 
MARKANIZA ÖZEL FONT
LOGO TASARIM
KURUMSAL KİMLİK
WEB TASARIM ve YAZILIM
MARKANIZA ÖZEL FONT
GAZETE ve DERGİ İLAN TASARIMI
MARKA GELİŞTİRME
 

ÖZEL YAZI KARAKTERİ

Markaya gürültülü bir görsel dünyada farklı bir ses yaratma imkanı vererek bir avantaj sağlar.

Tipografi, grafik tasarımın görsel unsurlarından biridir. Doğru yazı tipini seçmek, bir projenin başarılı olup olmadığına karar verebilir. Doğru yazı tipi, markaya doğru tonu verir ve diğerlerinden farklılaşmaya yardımcı olur. Bunun değerini anlayanlar için özel, özel olarak tasarlanmış bir aile doğru çözüm olabilir ve bir projenin temel unsurlarından biri olabilir.

MARKAYA ÖZEL YAZI KARAKTERİNİN ÖNEMİ

Farklı özel proje seçenekleri vardır. En kolay yol, kütüphanemizden bir yazı tipi seçmek ve belirli sayıda harfi değiştirmemize izin vermektir. Temel değişkenleri korurken, ayırt edici karakterleri kişiselleştiriyor ve benzersiz bir ayrıcalıklı ton oluşturuyoruz. Akıllıca seçilirlerse birkaç harfin büyük bir etkisi olabilir. Bu durumda önemli olan, sadece yazı tipinin sahibinin yazı tiplerini değiştirmesine izin verilmesidir.

Ayrıca, özellikle proje veya şirket için tamamen yeni, mükemmel uyumlu bir aile geliştirebiliriz. Şirketlerin bu kadar özel bir yazı tipiyle gitmeye karar vermelerinin nedenleri yaygındır. Tasarımcıların bakış açısına göre, özel bir yazı tipiyle gelen benzersiz görsel ses en iyi argümandır. Teknik açıdan bakıldığında, özel ortamlar ve istisnai zorluklar gibi sorunların çözülmesine de yardımcı olabilir. Ve bu tür bir proje, duygusal olmayan, ticari bakış açısından da görülebilir - ilginç bir gerçek: Büyük bir kullanım alanına sahip büyük şirketler söz konusu olduğunda, özel olarak geliştirilmiş bir yazı tipi, bir perakendenin lisans maliyetlerinden daha ucuz olabilir.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve fikirlerinizi tartışmaktan mutluluk duyarız...


HAZIR FONT REVİZESİ veya TÜRKÇELEŞTİRME

HER AĞIRLIK, GENİŞLİK VE ITALIC İÇİN: 100 $MARKAYA ÖZEL YENİ FONT TASARIMI

GİRİŞ FONT (REGULAR): 5.000 $

HER AĞIRLIK, GENİŞLİK VE ITALIC İÇİN: 1.000 $
 

     

Demirkapı Mah, Velioğlu Cad, No:85, Bağcılar – İstanbul / TÜRKİYE

0535 - 278 01 18

buyuksel@hotmail.com

www.blntyksl.com

 

© 2022 B L N T Y K S L . C O M (Bülent Yüksel). Tüm hakları saklıdır.